poniedziałek, 15 lutego 2010

Kwieciste fantazje z pracowni FlowerFelt Design


Kontynuując zaklinanie jak najszybszego przybycia wiosny, przedstawiam dzisiaj .... motywy kwieciste tworzone przez współpracująca z Galerią Olissima jednoosobową pracownię FlowerFelt Design. Małgosia jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, filia w Katowicach. Dyplom obroniła na wydziale Wzornictwa. Maluje, rysuje, zajmuje się też projektowaniem komunikacji wizualnej i na potrzeby internetu. Poza tym wszystkim tworzy piękną, dopracowaną, opierającą się głównie na motywach kwiatowych biżuterię z filcu.

 


 naszyjnik "Mała Intrygantka"

Różne kombinacje kolorystyczne i przestrzenne powodują, że temat ten nie nuży, a zdecydowanie pozytywnie nakręca. Jej prace mają to do siebie, że tak naprawdę wystarczy skromny strój + biżuteria FlowerFelt Design, żeby zostać zauważoną w każdym miejscu, czy imprezie.

 


 
  kolczyki "Kwiaty bzu"

Jako ciekawostkę dodam tutaj informację o tym, że w grudniu 2009 r. prace Małgosi prezentowane były na wystawie Polish Design w Szanghaju, jednym z istotniejszych wydarzeń promujących nowoczesny wizerunek naszego kraju przed Wystawą Światową Expo 2010.


  

  

 

Informacje i zdjęcia pochodzą ze zbiorów FlowerFelt Design oraz Galerii Olissima.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz